Service Elektrikeren AS
Dag Hammarskjölds vei 109
5144 Fyllingsdalen
Man-Fre: 07:00 - 15:30
+47 55 21 05 70

Våre ansatte er allsidige, effektive og innehar stor kunnskap. Vi legger stor vekt på arbeidsmiljø, helse og sikkerhet, samt å kommunisere med kundene. Den personlige kontakten er en del av vår bedriftskultur.

 

 

Kjell Bergset

Daglig leder

kjell@se-el.no
  952 91 767

Tom Rådal

Faglig leder

tom@se-el.no
  952 91 763

Atle Jan Westrheim

Administrativ leder

atlejan@se-el.no
  952 91 777

Stig Aardal

Saksbehandler

stig@se-el.no
  952 91 765

Kåre Haukeland

Saksbehandler

kaare@se-el.no
  952 91 794

Kenneth Bolset Solheim

Saksbehandler

kenneth@se-el.no
  952 91 798

Britt Elisabeth Nordland

Økonomisk leder

britt@se-el.no
  952 91 795

Elin Olaug B. Nilsen

Økonomi / regnskap

elin@se-el.no
  952 91 790

Åshild Sætre

Økonomi / regnskap

ashild@se-el.no
  952 91 778